AQUA GROW – nowa specjalistyczna taśma do wzrostu roślin

AQUA GROW to profesjonalna taśma LED, stworzona specjalnie z myślą o akwarystyce roślinnej. Dzięki zastosowaniu i odpowiedniej kompozycji diod SMD, w obudowie 5730, taśma jest wyjątkowo wydajna oraz energooszczędna. Mieszanka widma dopasowana jest do potrzeb roślin w fazie wzrostu.

AQUA GROW to unikalna technologia LED zamieszczona na sztywnej aluminiowej listwie, kombinacja diod białych – 6500K z Deep Red (660nm)  i Royal Blue (450 nm) zapewnia pełne i idealnie dopasowane spectrum dla wzrostu roślin akwariowych w terrariach i paludariach – ponadto diody osiągają maksymalną bezpieczną moc pracy 0,5W – dzięki temu zapewnia zapas dla bezpiecznego użytkowania do 36W – co wyróżnia AQUA-GROW spośród innych produktów tego typu. Dodatkowym atutem jest wysokie CRI (współczynnik oddawania barw) w granicach 89, dzięki temu, w odróżnieniu od innych lamp przeznaczonych do wzrostu, odwzorowuje naturalne barwy.

 

AQUA GROW VS. GROW

Dzięki zastosowaniu pełnego SPECTRUM w taśmie AQUA GROW – stała się ona lepszym rozwiązaniem, ponieważ jedna taśma łączy w sobie dwie – jak to jest w przypadku GROW + 6500 K. Dla uzyskania przybliżonego SPECTRUM – taśma GROW musi być uzupełniona taśmą 6500 K.

Dzięki kombinacji diod AQUA GROW lepiej oddaje ona naturalne barwy roślin.

GROW została udoskonalona diodami SMD na chipie 5730 – co pozwala na osiągnięcie wyższej bezpiecznej pracy – co przekłada się na efektywność świetlną.

 

Produkt dostępny w formie samodzielnej lub świetlówki można zakupić w naszym sklepie internetowym lub na Allegro.

Dodaj komentarz